George Wiliam Sampson Životopis

19. listopadu 2011 v 19:15 | Georgí :)
Povolání: Freestyle tanečník, herec
Věk: 18
Datum narození: 29. 06. 1993
Místo narození: Warrington, Cheshire, Anglie
Znamení: Rak


George Sampson začal svoji taneční kariéru v ulicích Menchesteru se svojí taneční skupinou A2AA (-> Access to all areas (= přístup do všech arealů)), kterou založil se svými sourozenci. Za vystoupení vybírali peníze, a tak si vydělávali na stejné oblečení, tělocvičnu a spousty věcí, které využívali jako tým.

V roce 2007 se George zúčasnil televizní soutěže Britain Got Talent. Porota ho velice chválila a dokonce ho ani nenechala dotancovat. Dostal se do dalšího "vyřazovacího" kola, kde bohužel neuspěl. George se ale nenechal, a ceý rok pečlivě trénoval na další sérii této soutěže. Jakmile George začal tančit, všichni fandili, včetně poroty. Jeho celoroční práce se vyplatila a George se dostal do finále.

"The winner of britain´s go talent 2008 is......GEORGE SAMPSON!!!"
Ano, takhle to dopadlo. On vyhrál! On si to zasloužil. Má v sobě talnet. George se radostí rozbrečel, poděkoval všem fanouškům, kteří mu pomohli tuto soutěž vyhrát a zatančil svůj tanec na písničku "Singing in the rain" jak jen nejlépe dovedl.

George začíná být známější čím dál víc. Naspíval své čtyři písničky a natočil tři videoklipy a jedno DVD. A tancuje na svých tour akcí a festivalů !!!
To vše zvládl za pouhý rok !:)))))

Zdroj:Osobnosti.cz a Georgí :)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama